Zaudējums pamodina “FS Jelgava” sportiskās dusmas

“Tonybet” Virslīgas 24. kārtas mājas spēlē “FS Jelgava” ar rezultātu 1:3 piekāpās FK “Auda”. Spēles gaitā futbolisti sevī pamodinājuši sportiskās dusmas un otrajā puslaikā parādīja cienīgu cīņas sparu, kas rezultēja ar Oloko Ede gūtiem vārtiem.

Jelgavnieku sākumsastāvā šoreiz neredzējām pussargu Ralfu Maslovu, kurš traumas dēļ pavadīja laiku skatītāju tribīnēs. Uz rezervistu soliņa palika aizsargs Dilans Maiss, pussargi Ralfs Šitjakovs un Jasuhiro Hanada. Savukārt sākumsastāvā tika iekļauts Glebs Kačanovs un Rihards Bečers.

Spēle sākās ar atklātu cīņu un aktīvām divcīņām laukuma vidū. Skatītāji varēja vērot uzbrukumus no vārtiem uz vārtiem. Oloko Ede un Agrim Glaudānam bija iespējas atklāt spēles rezultātu, bet bumba diemžēl lidoja garām vārtiem.

Spēles 25. minūtē viesu leģionārs Usmans Kamara spēja caur labo malu spēja izlauzties caur jelgavnieku aizsardzības līnijām un precīzi raidīja bumbu Vjačeslava Kudrjavceva sargātos vārtos.

Četras minūtes vēlāk viņš atkārtoja savu caurgājienu pa labo malu un atdeva piespēli gar vārtiem. Aizsargs Vladislavs Veremejevs centās izsist bumbu ārpus laukuma, bet tā ielidoja pašu vārtos.

Pirmā puslaika noslēgumā Kamara trešo reizi izlauzās caur laukuma saimnieku aizsardzību no labās puses un precīzi raidīja bumbu vārtos – 0:3.

“FS Jelgava” futbolisti pārtraukumā saglabāja savu cīņas sparu un otrajā puslaikā ar sportiskām dusmām devās atspēlēties. Agresīvas darbības cīņā par bumbu ļāva vienus vārtus atgūt. 83. minūtē pēc stūra sitiena izspēles Kristers Pantelejevs iecentrēja bumbu soda laukumā, kur uzbrucējs Oloko Ede spēja ar galvu to raidīt vārtu tīklā – 1:3.

“FS Jelgava” jau šo svētdien varēs parādīt savu sportisko niknumu pret “Valmiera FC”, plkst.14:00 aizvadot mājas spēli uz Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadiona dabīgā seguma.

Komandu sastāvi

“FS Jelgava”: 1 Vjačeslavs Kudrjavcevs (G), 2 Vladyslav Veremieiev, 9 Joseph Oloko Ede, 19 Armands Pētersons, 4 Gļebs Kačanovs (20 Yehor Glushach 46'), 23 Gļebs Kļuškins, 99 Rihards Bečers, 22 Valters Purs, 10 Agris Glaudāns, 11 Dāvis Mārcis Valmiers (15 Kristers Pantelejevs 81'), 28 Andris Deklavs (C): rezervisti: 13 Mārtiņš Veļika (G), 6 Yasuhiro Hanada, 3 Dylan Georges-Francis Maes, 30 Mārcis Šusts, 17 Andris Liepnieks, 70 Artūrs Janovskis, 8 Ralfs Šitjakovs; galvenais treneris: Valērijs Redjko.

FK “Auda”: 12 Krišjānis Zviedris (G), 25 Taiwo Abdulrahman (99 Jeudi Stevenson 46'), 22 Olabanjo Alexander Ogunji, 10 Abdoul Kader Traore (23 Iļja Korotkovs 65'), 15 Moussa Ouedraogo, 77 Ousmane Camara, 16 Lucas De Ramos Silveira (70 Mor Talla Gaye 80'), 49 Bruno Miguel Costa Monteiro Tavares (2 Tin Hrvoj 60'), 79 Pekegnon Ibrahim Kone, 11 Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi (71 Oskars Rubenis 60'), 26 Vjačeslavs Isajevs (C); rezervisti: 1 Raivo Stūriņš (G), 37 Petar Bosančič, 17 El Hadj Bakari Mane, 7 Matheus Dos Santos Clemente; galvenais treneris: Zoran Zeljkovic.