“FS Jelgava” piedzīvo zaudējumu Daugavpilī

21. jūnijā “FS Jelgava” izbraukumā aizvadīja “Tonybet” Virslīgas 19. kārtas spēli pret “BFC Daugavpils”. Līdz spēles 72. minūtei jelgavnieki rādīja cienīgu sniegumu, bet tad 8 minūšu laika ielaida trīs vārtus un piedzīvoja zaudējumu pret daugavpiliešiem ar rezultātu – 0:3 (0:0; 0:3).

Pirmajā spēles puslaikā komandas parādīja līdzvērtīgu sniegumu, padarot spēli skatāmu priekš skatītājiem. Abas komandas uzbruka no vārtiem uz vārtiem, veidojot bīstamus vārtu gūšanas momentus.

Divcīņas laukuma vidū, stabila spēle aizsardzībā, daudzas standartsituācijas un izcils vārtsargu sniegums – pilns futbola komplekts, kurš tika piedzīvots pirmajā puslaikā, bet bez vārtu guvumiem.

Otrajā puslaikā komandas pielika enerģiju saviem centieniem gūt vārtus. Nonākot pie bumbas kontroles, pretinieki veidoja uzbrukumus un atstājot aizsardzības futbolu malā.

Spēle 70. minūtes sākumā daugavpilieši izveidoja ātru pretuzbrukumu un jelgavnieki bija spiesti to apturēt ar noteikumu pārkāpumu. “BFC Daugavpils” izpildīja centrējumu uz Vjačeslava Kudrjavceva sargāto vārtu priekšu. Bumba rikošetā atleca no jelgavnieku aizsargiem un 72. minūtē Aleksejs Goļanins kritienā ieraidīja to viesu vārtos, atklājot spēles rezultātu – 0:1.

“FS Jelgava” nekavējoties izveidoja pretuzbrukumu, kura smaile Oloko Ede no vārtu priekšas raidīja bumbu uz vārtiem, bet to paspēja notver daugavpiliešu vārtsargs Ņikita Šaranins.

Spēles turpinājumā notika negaidīts pavērsiens. 77. minūtē laukuma saimnieku pussargs Traore pārsita bumbu pāri sev un jelgavnieku aizsargiem. Soda laukumā pie tās pirmais bija Daugavpils komandas uzbrucējs Aleksejs Goļanins, kurš izdarīja piespēli uz soda laukuma centru un tas pats Traore to ieraidīja Vjačeslava Kudrjavceva vārtos – 0:2.

Trīs minūtes vēlāk tas pats Aleksejs Goļanins ar piespēli uz soda laukumu pārvarēja jelgavnieku aizsardzības līniju un tas pats pussargs Traore ieraidīja trešo bumbu jelgavnieku vārtos – 0:3.

20. kārtas spēli “FS Jelgava” aizvadīs 26. jūnijā uz Zemgales Olimpiskā centrā Jāņa Lūša stadiona dabīgā seguma, tiekoties ar nopietnu pretinieku FK “Tukums 2000/Telms”.

Komandu sastāvi

“BFC Daugavpils”: 27 Ņikita Šaraņins (G), 97 Jevgenijs Miņins (19 Valerijs Afanasjevs 83'), 2 Aleksej Golijanin (29 Lawrence Shimave Ugen 86'), 11 Abdoul Kader Traore, 10 Wally Fofana (15 Mareks Mikšto 72'), 8 Raivis Skrebels (C), 9 Oļģerds Raščevskis, 4 Aleksandrs Molotkovs, 6 Ņikita Barkovskis, 7 Milāns Tihonovičs, 37 Gļebs Mihaļcovs; rezervisti: 28 Lukass Žuravļovs (G), 22 Artem Harzha, 5 Aleksejs Kudeļkins, 21 Deniss Avdejevs, 3 Rainers Tomass Urujevs; galvenais treneris: Kirils Kurbatovs.

“FS Jelgava”: 1 Vjačeslavs Kudrjavcevs (G), 9 Joseph Oloko Ede, 3 Dylan Georges-Francis Maes (30 Mārcis Šusts 81'), 19 Armands Pētersons, 23 Gļebs Kļuškins, 22 Valters Purs, 8 Ralfs Šitjakovs (70 Artūrs Janovskis 76'), 18 Ralfs Maslovs, 10 Agris Glaudāns (99 Rihards Bečers 81'), 11 Dāvis Mārcis Valmiers, 28 Andris Deklavs (C); rezervisti: 92 Edgars Andrejevs (G), 32 Nils Voitiškis, 4 Gļebs Kačanovs, 17 Andris Liepnieks, 15 Kristers Pantelejevs; galvenais treneris: Valērijs Redjko.