Neizšķirts un uzvara Lietuvā

28. janvārī mūsu meistarkomanda aizvadīja divas pārbaudes spēles Lietuvā, kur tikās ar Šialuiai FA.

Pirmajā spēlē tikās A sastāvi. Aizvadot pirmo puslaiku ar ievērojamu pārsvaru, jelgavnieki neizmantoja vismaz trīs lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Divreiz glāba vārtsargs, bet vienreiz bumba atsitās pret vārtu stabu.

Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās un vārtu gūšanas momenti bija abām komandām. Pēc tiešā brīvsitiena vārtu stabs glāba arī viesus un neskatoties uz visiem centieniem, vārti netika gūti - 0:0.

FS Jelgava - Šiauliai FA - 0:0

FS Jelgava: Bite (Stūriņš 46') - Grauds, Deklavs, Vējkrīgers, Smirnov - Šitjakovs, Cēsnieks, Glaudāns - Valmiers, Maslovs, Mbassi;

Uzreiz pēc pirmās spēles laukumā devās B sastāvi, mums tie bija akadēmijas jaunieši un uz pārbaudēm esošie spēlētāji.

Šoreiz pirmais puslaiks satura ziņā veiksmīgāks padevās saimniekiem, tomēr pēc stūra sitiena vārtus guva jelgavnieki. Visātrāk soda laukumā noorientējās Dreimanis - 1:0. Tomēr puslaika beigu daļā rezultāts tika izlīdzināts.

Otrais puslaiks pagāja diezgan haotiskā spēlē, bez īpaši bīstamiem momentiem. Taču vienā epizodē pretinieku kļūdu savā laukuma pusē izmantoja Dansokho un pārcēla bumbu pāri tālu izgājušajam vārtsargam - 2:1. Līdz spēles beigām rezultāts nemainījās.

FS Jelgava B - Šiauliai FA B - 2:1 (1:1)

Vārti: Dreimanis, Dansokho.

FS Jelgava B: Andrejevs (Meiliņš 46’) - Laiviņš, Purs, Mansour* (Šusts 63'), Panteļejevs - Gueye*, Ivanovs (Dansokho* 46'), Skadmanis - Ivans (Diop* 46'), Kļaviņš, Dreimanis (Kaira 63');

* Spēlētāji uz pārbaudi

Nākamnedēļ mums ir ieplānotas divas spēles, 4. februārī pret RFS un 5. februārī pret Mārupes SC.