“FS Jelgava” noslēdz sagatavošanas posmu

Sestdien, 2. martā “Tonybet” Virslīgas komanda “FS Jelgava” savās mājās pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:0 (3:0; 0:0) pārspēja “Nākotnes” līgas vienību “Riga FC-2” un noslēdza sagatavošanas posmu pirms jaunās sezonas sākuma.

Jelgavnieki uzsāka spēli ar savu kaujas spējīgāko sastāvu, kas neatstāja nekādas iespējas Rīgas jauniešu komandai. Spēles 9. minūtē pussargs Gļebs Kļuškins praktiski no vārtu līnijas asā leņķī raidīja bumbu vārtos, atklājot spēles rezultātu – 1:0.

12. minūtē nigērietis Oloko Džozefs Ede izrādīja individuālo bumbas kontroles prasmi, apspēlēja divus aizsargus un raidīja bumbu uz vārtiem no asā leņķa. Viesu vārtsargs bumbu atsita, bet tā atleca soda laukuma centrā, kur pirmais pie tās nokļuva Dāvis Mārcis Valmiers un, neviena netraucēts, raidīja vārtu tikla – 2:0.

“FS Jelgava” turpināja kontrolēt bumbu un uzbrukt “Riga FC-2” vārtiem. 31. minūtē pēc stūra sitiena izpildes Oloko Džozefs Ede ar galvu ieraidīja bumbu vārtos – 3:0.

Otrajā puslaikā jelgavnieki pakāpeniski nomainīja visu sastāvu. Bumbas kontrole praktiski pilnība piederēja “FS Jelgava” spēlētājiem, bet arī viesiem parādījās iespējas nokļūt līdz jelgavnieku vārtiem. Neskatoties uz radītiem vārtu gūšanas momentiem, neviena no komandām spēles rezultātu vairs nespēja izmainīt.

“FS Jelgava” pirmssezonas sagatavošanas posmā kopumā aizvadīja trīs pārbaudes spēles un četras spēles “Livonijas Ziemas līgā”. 9. februārī jelgavnieki ar rezultātu 1:3 piekāpās Lietuvas virslīgas (A. līga) čempioniem FK "Panevežys". Vienīgos vārtus šajā spēlē guva pussargs Ralfs Šitjakovs. 24. februārī izbraukumā “FS Jelgava” piekāpās Lietuvas virslīgas (A. līga) Marijampoles “FK Sūduva” vienībai ar rezultātu 0:3.

Sagatavošanas posmā rezultatīvākais izrādījās nigērietis Oloko Džozefs Ede, kurš kopumā guva 4 vārtus un ar kuru klubs parakstīja līgumu uz visu 2024. gada sezonu. Ar 2 vārtiem pirmssezonā izcēlās Ralfs Šitjakovs, bet ar 1 vārtiem – Rihards Bečers, Gļebs Kļuškins un Dāvis Mārcis Valmiers.

“FS Jelgava” uzsāks dalību “Tonybet” Virslīgā 9. martā, plkst. 16:00 savā sporta bāzē uz mākslīga seguma tiekoties ar BFC “Daugavpils”. Aptuveni ap šo datumu būs zināms arī komandas sastāvs, kurs uzsāks 2024. gada sezonu.